tematicaret: Türkiye'nin en gelişmiş e-ticaret yazılımı

Özel Çözümler

Anahtar Teslim E-Ticaret Paketleri

İhtiyaçlarınız doğrultusunda size özel olarak şekillenen e-ticaret sistemi

if_Adaptive_design_669939

Özel Görsel Tasarım

Sanal mağazanıza “premium” olarak geliştirilen tasarımlar ile kullanıcı deneyiminizi en üst seviyeye taşımaya kararlıyız. 15 yıllık tecrübemizi A/B testleri ve optimum görsel kullanımı ile harmanlıyor, sizlere muhteşem bir görsel deneyim yaşatıyoruz.

if_Database-Cloud_379336

Özel Cloud Sunucu Çözümleri

Sanal mağazanızın ziyaretçi trafiğine göre özel yapılandırılan Cloud sunucularda size özel kaynaklar ayırıyoruz. Özel günlerde ciddi reklam çalışmaları ile sunucu kaynaklarınızı arttırma ihtiyaçlarınızda anlık olarak arttırılıp azaltılabiliyor. Size en uygun ücret ile en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

if_Lcd_With_Tablet_and_mobile_icon_2541675

Özel Mobil Arayüz ve Uygulamalar

Müşteri kitlenizin mobil ziyaret oranı hızla artıyor. Mobil platformlarda müşterinize en iyi deneyimi yaşatarak gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Size özel tasarlanan mobil arayüzünüz ile aynı arayüze sahip iOS ve Android uygulamanız sayesinde mobil devrimize hazırsınız.

if_Lifebuoy_669949

Özel Projenize Özel Destek

Standart destek hizmetimiz tüm kullanıcılarımıza verilmektedir. Özel projelere özel olarak atanan destek personellerimiz ile anında iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz size özel verilen GSM numarasından 7/24 destek alabilirsiniz.

if_Comment_speech_bubble_chat_support_talk_1886787

Özel Danışmanlık Hizmetleri

Sanal mağaza çalışmanız bittikten sonra detaylı olarak analiz aşaması başlatılır. 14 yıllık tecrübemiz ile satış ve müşteri memnuniyeti adına neler yapmanız gerektiğini sizlere rapor olarak sunar, gerçekleştirme aşamalarınızı takip ederiz.

if_share_3780563

Özel Entegrasyonlar

Sanal mağazanız çoklu kanallarda çalışabilir. Özel olarak XML,CRM,ERP,PAZARYERİ,MUHASEBE entegrasyonları gerçekleştirilir. Sisteminizin 3. birimlerle konuşması sağlanır.

if_Book_books_education_library_reading_open_book_study_1886476

Yüz Yüze Özel Eğitimler

Sanal mağazanızdan tam performans elde edebilmeniz için tüm alanlarının detaylı kullanımının gerçekleşmesi için ekibinize özel eğitimler verilir. Talep edilmesi durumunda eğitimler belirli aralıklar ile tekrarlanır.