tematicaret: Türkiye'nin en gelişmiş e-ticaret yazılımı

Genel Özellikler

Anahtar Teslim E-Ticaret Paketleri

20 Yıllık Tecrübemiz ile Güncel İhtiyaçlarınıza En İyi Çözüm

if_Lcd_With_Tablet_and_mobile_icon_2541675

%100 Mobil Uyumlu Yönetim Paneli (TR’de İlk ve Tek)

Tematicaret e-ticaret sistemi yönetim paneli tüm özellikleri ile mobil cihazlardan kullanılabilecek şekilde sıfırdan programlanmıştır. Versiyon 10 ile beraber ön panelde rakiplere göre en iyi test sonuçlarını almaktadır.

platin_logo_flat

Dijital Asistan Sadece Tematicaret’te

Tematicaret e-ticaret sistemi yönetim panelinizde yapmanız gereken veya eksik kalan işlemlerinizi size adım adım bildirerek , sanal mağazanızı en iyi şekilde yönetmenize yardımcı olacak dijital asistanınız mevcuttur. Asistanın yönergeleri ile eksiksiz bir yönetim sergileyebilirsiniz.

instashop

Instagram Shop Özelliği

Ürünlerinizi Instagram üzerinden satmaya çalışıyor ve DM üzerinden işlemleri yürütmekte zorlanıyorsanız size tam anlamı ile bir sistem ve kolaylık getiriyoruz. Tematicaret Instashop eklentisi ile ürünlerinizi takipçileriniz profilinizden çıkmadan satabileceksiniz.

genel-ozellikler-1

Pazaryeri Entegrasyonları

Tematicaret sisteminize yüklenen ürünler, pazaryeri entegrasyonlarını aldığınız durumlarda o platformlarda bulunan dükkanlarınıza otomatik olarak eklenir. Başta n11,hepsiburada,gittigidiyor ve amazon olmak üzere birçok farklı pazaryerinde aktif olarak entegreyiz.

globe-cdn-600x400v2

CDN – Hızlı İçerik Dağıtım Ağı

CDN content delivery network (içerik dağıtım ağı) tek bir platformdan performans avantajı sağlayarak, bulunduğu bölgede ve dünyanın her yerinde web hızını artırır. Dijitalde (online) iş yapma modelinin Dünyada trend olması sebebiyle CDN hizmetlerini kullanmak işletmeler için zorunlu hale gelmiştir.

if_playstore_252084

Tematicaret Google Android Uygulaması

Sanal mağazanız Google Play ekosisteminde yer alır. Uygulamanız milyonlarca kullanıcının erişimine açılır. Prestij ve pazarlama adına ciddi faydaları vardır.

ekhz_sas

Tematicaret Satış Arttırma Sistemi (SAS)

Tematicaret SAS sistemi ile sanal mağazanızdan daha fazla satış yapabilmeniz ve cirolarınızı arttırabilmeniz için satışı arttırma sistemi olan bir dizi yeni özelliğini yayınladı. Belirtilen özellikler 6 ana başlık halinde sınıflandırılıyor.

S.A.S. sistemi devreye alınmasından sonra Tematicaret kullanan sanal mağazaların satışlarında % 50 lere varan artışlar gözlenmiştir.

if_apple_252111

Tematicaret Apple iOS Uygulaması

Bu uygulama ile sanal mağazanız iphone ve ipad platformlarında appstore da yer alır. Günümüzde kullanıcıların cep telefonuna girmek pazarlama kampanyalarında ciddi avantajlar sağlamaktadır.

if_XML_131655

Tedarikçi XML Entegrasyonları

Tedarikçi havuzumuzda hazır bulunan onlarca ürün entegrasyonu sayesinde birçok sektörden binlerce ürünü birkaç dakika içerisinde tüm fiyat, KDV, resim ve açıklama bilgileri ile beraber sanal mağazanıza aktarabilirsiniz. Böylece stoksuz çalışabilir ve stok kontrolü için vakit kaybetmezsiniz.

if_rocket_1785195

İhtiyacınız Olan Herşey

Tematicaret e-ticaret yazılım ihtiyacınız olacak tüm özelliklerle beraber yüklenir. Tek yapmanız gereken istediğiniz özelliğin ayarlarını yapıp kullanıma başlamanız bu kadar basit.

Website Barındırma, Alan Adı Temini, Mail Hizmetleri, E-ticaret Yazılımı, Pazarlama Araçları, Ödeme Altyapısı

Google-s-Latest-Core-Update_medium

Gelişmiş SEO Araçları

Her ürün ve her kategori için ayrı ayrı belirleyebildiğiniz Keyword ve Descriptionlar sayesinde siteniz Google tarafından daha etkin bir şekilde indexlenecektir. Sadece Tematicaret’te bulunan etiket yönetim aracı ile sistemin daha etkin SEO yapmasını sağlayabilirsiniz.

if_Mind-Map-Paper_379340

Dinamik Site Haritaları

Tematicaret site haritaları dinamik kod ile çalışmaktadır. Siz site haritasını tekrar tekrar oluşturmak zorunda değilsiniz tek yapmanız gereken ürün ve kategorileri eklemek Tematicaret son güncel site haritasını oluşturacaktır.

if_magnifyingglass_1055031

Aramalarda Yükselin

Tematicaret ’in sahip olduğu SEO optimizasyon araçlarının etkin kullanımı ile arama motorlarında yükselişiniz daha hızlı olacak. SEO araçları sayesinde her ürüne ve kategoriye ileri düzeyde bilgi girişi imkanına sahip olacaksınız.

if_pills_1216562

Excel ile Ürün Yükleme

Standart olarak sunulan excel şablonumuza uygun formatta hazırladığınız ürünlerinizi excel ile ekleyebilir ve güncelleyebilirsiniz.

if_icon-93_667353

Yapay Zeka

Sitenizde bulunan ürünlerin, sanal mağazanıza giriş yapan müşterilerin sitedeki davranışlarına göre alternatif olarak sunulması yada müşterinin yönlendirilmesini sağlayan yeni nesil satış odaklı e-ticaret yapay zekası.

if_Announcement_campgn_marketing_megaphone_promotion_sales_1886370

Etkili Kampanya Araçları

Tematicaret ’in sahip olduğu kampanya araçları sayesinde müşterilerinize birçok kampanya modeli sunabilirsiniz. Bu araçlarla ürüne, kategoriye, markaya, müşteriye göre kampanyalar planlayabilir ve bu kampanyaları belli tarihlerle sınırlandırabilirsiniz.

if_33_2308969

Tasarımınız İle Fark Yaratın

Onlarca farklı ve her sektöre uyumlu temalarımızla aynı gün satışa başlayın. Yönetim panelinizden CSS ve JavaScript kodlamalarla tasarımı farklılaştırın yada Tematicaret Konsept tasarım paketlerinden biri ile rakipleriniz arasından sıyrılarak Fark Yaratın.

if_Social_Media_Marketing_257063

Reklam Yönetimi

Sistem dahilinde bulunan Banner Gösterim bileşenleri ve esnek modül konumlandırma ile sitenizin ön yüzünü istediğiniz gibi yönetebilir, pazarlama için modüllere görsel yada flash animasyon ekleyebilirsiniz.

if_Control_options_preferences_properties_settings_1886817

Onlarca Özellik

Tematicaret kullanılan pakete göre bütün özellikleri beraberinde gelir. Pazarlama araçlarından ödeme sistemlerine, tedarik entegrasyonlarından fiyat karşılaştırma sitelerine paketinize dahil olan istediğiniz özelliği kulanabilirsiniz. Daha fazlasını kullanmak için lisans yükseltmeniz yeterli

if_discount-coupon_532808

Kupon ve Puan Sistemi

Puan sistemi ile siteniz üzerinden müşterileriniz yaptıkları her işleme puan toplayabilir ve biriktirdikleri puanlarla indirim kazanabilirler. Kupon sistemi ile fırsat siteleri yada özel etkinliklerde siteniz üzerinden indirim kazandıracak kupon kodlarını yönetebilirsiniz.

if__hashtag_1156631

Sosyal Pazarlama

Yazılım için de bulunan Facebook Store uygulaması sayesinde ürünlerinizi zahmetsizce Facebook üzerinde sergileyebilir ve pazarlamasını yapabilirsiniz. Bunun yanısıra sosyal ağlar üzerinde paylaşım araçları da tamamen ücretsiz Tematicaret ile beraber gelmektedir.

if_store-sign_532793

Müşteri Yönlendirme

Arama ilişkilendirme, ve ürün öneri sistemleri sayesinde müşterilerinizi hedef ürünün alternatiflerine yönlendirebilir dilerseniz kendilerine ilgilendikleri ürünü tamamlayıcı başka ürünler sunabilirsiniz. Bunlara ek Tematicaret ziyaretçilerinize kargo ve taksit kampanyalarından faydalanabilmeleri için ürün tavsiye etmektedir.

if_19_2958203

Entegre Ödeme Sistemleri

Türkiye’de hizmet veren tüm bankaların sanal POS ödeme altyapıları Tematicaret ’e entegre edilmiştir. Yapmanız gereken sadece ayarları tamamlamak. Bunun dışında ulusal ve uluslar arası çapta bir çok ödeme sistemi de entegre ve kullanıma hazırdır.

if_Chat_chat_bubble_comment_comments_1886540

Puan ve Yorum Sistemi

Daha önceki ziyaretçilerinizden gelen yorumlarla müşterilerinize ışık tutun. Puan sistemi sayesinde daha çok yorum yapmalarını ve tecrübelerini paylaşmalarını sağlayın.

if_Change_edit_options_pencil_settings_tools_write_1886543

Kişiselleştirin

Tematicaret size altyapı desteği verir siteyi yönetmedeki tüm yetki size aittir. Satış stratejinizi istediğiniz gibi belirleyebilir sitenizi bu stratejiye göre yapılandırabilirsiniz ve bunları yaparken tek ihtiyacınız olan Tematicaret yönetim paneli.

if_Arrows_swap_direction_orientation_switch_1886297

Ürün Öneri Altyapısı

Stokta kalmayan ürünleriniz için Tematicaret ziyaretçilerinize izlemekte oldukları ürüne benzer alternatif ürünler sunar. Böylece hiç bir talebi reddetmemiş olursunuz. Ek öneri modülü ile sizin belirlemiş olduğunuz ürünler detay sayfasının altında belirir.

if_security_1054983

Yüksek Güvenlik Sistemi

Kredi kartı güvenliği 256-Bit SSL sertifikaları ile sağlanmaktadır. SSL sertifikası ile şifrelenen kart bilgileri otomatik olarak işlemi gerçekleştirecek olan bankaya şifreli olarak iletilir. Tüm işlemlerde hiçbir kredi kartı bilgisi sistemde tutulmaz.

if_Feem_1062955

Ürün Karşılaştırma

Teknik özellik sistemi aynı özellik kategorisindeki ürünlerin birbirleriyle kıyaslanabilmesini sağlar. Ziyaretçileriniz istedikleri özelliklerin hangi üründe olduğunu daha rahat ve açıklayıcı şekilde görebilirler.

if_camera_1287535

Büyük ve Kaliteli Ürün Resimleri

Tematicaret’e eklediğiniz ürün resimlerinin kalitesini bozacak sıkıştırma işlemi yapılmaz. E-ticaret mağazasında en önemli unsurun ürün görseli olduğunu biliyor ve görsellerin mümkün olan en iyi kalitede saklanmasını sağlıyoruz.

if_Lcd_With_Tablet_and_mobile_icon_2541675

%100 Mobil Uyumlu

E-ticaret alanında mobil kullanım masaüstünü geçti. Tematicaret Mobil e-ticaret için her telefona uyumlu olarak planlanmıştır. Eğer sitenizde mobil e-ticaret uygulaması varsa Tematicaret sistemi mobil cihazlar aracılığı ile gelen ziyaretçileri süzerek onlara uygun olan ölçülerde yanıt verir.

if_sms_328069

SMS Entegrasyonu

SMS entegrasyonu sayesinde almış olduğunuz siparişlerinizin durumlarını müşterilerinize SMS ile bildirebilir sunduğunuz hizmet kalitesini arttırabilirsiniz.

if_cart-checked_532812

Sınırsız Ürün ve Resim Yükleyin

Tematicaret ’e ürün eklemenin sınırı yok! Ürün sayısı, resim boyutu, resim adeti v.s. gibi sınırlar olmadan kullanıcı dostu arayüzü sayesinde Tematicaret’e ürün eklemek çocuk oyuncağı. Birkaç tık ile ürünlerinizi sitenize yükleyebilir ve hatta pratik olarak bu ürünler için kampanya bile oluşturabilirsiniz.

if_Database-Cloud_379336

Google Cloud Altyapısı

Tematicaret Türkiye’de ilk ve tek olarak alanında Google Cloud Platformdan hizmet veren altyapıdır. Sunucularınız 7/24 kesintisiz çalışır ve tüm taleplere cevap verecek şekilde kurgulanmıştır.

if_exchange-dollar-euro-bitcoin-british-pound_532805

Kur Tercihinizi Yapın

Tematicaret ürünlerinize birçok farklı kur seçeneği üzerinden fiyat belirleyebilme imkanı sunuyor. Kur hesabında kullanılacak değerleri ise ister Merkez Bankası ister Serbest Piyasa isterseniz kendi belirlediğiniz kur üzerinden yapılmasını sağlayabilirsiniz.

if_Website_lock_icon_2541670

256 Bit SSL Güvenlik Sertifikası

Tüm paketlerimiz istisnasız SSL sertifikası ile birlikte gelmektedir. Müşterilerinizin bilgilerinin alındığı sayfalarda devreye giren SSL sertifikası girilen bilgileri şifreleyerek kötü niyetli kullanımına engel olur ve veri hırsızlığını önler.

if_floppy-disk_531889

Otomatik Yedekleme

Sunucularımız önceden programlı olarak belli periyotlarda verilerinizi yedekler. Alınan yedekler belli sürelerde arşivlenerek depolanır bu sayede aylar önceki veri yapınıza geri dönebilirsiniz.

if_selected_user_1902265

Yönetici Yetkilendirme

Kullanıcı yetkilendirme sistemi ile sizin için çalışan personelinize sistem üzerinde belli bölgelere erişebilme yetkisi verebilirsiniz. Bu sayede her kullanıcı kendi yetkisi ölçüsünde yönetim panelinde çalışma yapabilir.

if_Purse_669953

Fiyat Karşılaştırma Siteleri

Sanal mağazanızda bulunan ürünleri fiyat karşılaştırma sitelerine göndererek pazar payınızı ve mağazanıza giriş sayılarını arttırabilirsiniz.

if_Hierarchy_organization_team_diagram_order_hierarchical_structure_teamwork_1886958

Ürün Varyasyonları

Siteniz üzerinde yapılandıracağınız varyasyon sistemi ile bir ürünün her varyasyonu için ayrı ürün kartı oluşturmak zorunda kalmazsınız. Ürün varyasyonları ile her ürün çeşidi için farklı stok ve fiyat belirleyebilme imkanına sahipsiniz.

if_Report_669954

Site Sipariş Raporları

Sipariş raporları ekranından belli döneme ait sipariş özetine ulaşabilir, en çok tercih edilen ödeme yöntemlerine göre analizlerinizi gerçekleştirebilir, sipariş açısından haftanın en aktif gününü belirleyebilirisniz.

if_Change_edit_options_pencil_settings_tools_write_1886543

Teknik Özellik

Teknik özellik sistemi site üzerinde entegre gelen ürün kıyaslama ve kategori içi filtreleme sistemini etkili kullanabilmenizi sağlayacaktır. Bu özellik ile ziyaretçileriniz bir kategori altında belli özellikteki ürünleri filtreleyebilir ve filtrelenmiş ürünler arasından tercih yapabilirler.

if_13_1874830

Kampanya Analiz Ekranı

Sitenizde uygulamış olduğunuz kampanya imkanlarından verilmiş olan siparişlerde faydalanılıp faydalanılmadığı ile ilgili bilgi edinebilir, ziyaretçilerinizin puan sistemi üzerinden hangi işlemleri kullanarak daha çok puan kazandığını öğrenebilirsiniz.

if_f-analytics2_128_308020

Google Analytics Entegrasyonu

Sanal mağazanıza ulaşan kişilerin size nasıl ulaştıkları, sitede ne kadar zaman harcadıkları, sırasıyla hangi sayfaları gezdikleri, mağazanızı gezerken kullandıkları web tarayıcı ve hatta anlık kaç kullanıcının sitenizde aktif olduğuna dair geniş ve detaylı bilgi veren Google hizmetine ücretsiz entegre olabilirsiniz.

if_tools_1287509

Arıza – İade Sistemi

Entegre olarak ücretsiz sunulan arıza, iade ve şikayet sistemi sayesinde yapmış olduğunuz satışlardan gelen arıza ve iade taleplerini yönetebilir ve müşterilerinizin süreçleri takip etmelerini sağlayabilirsiniz. İptal edilen siparişlerin stok kontrolünü gene bu sistem sayesinde sağlayabilirsiniz.

if_receipt-paid-paper_532630

Fatura Yazdırma Modülü

Tematicaret fatura yazdırma modülü ile sanal mağazanız üzerinden aldığınız siparişleri farklı bir muhasebe programına ihtiyaç duymadan faturanızı kesebilirsiniz.

if_api-code-window_532742

Gelişmiş Web Servisler (API)

Gelişmiş API altyapımız ile CRM den ERP ye istediğiniz herhangi bir 3. farklı yazılımınızı Tematicaret ile entegre kullanabilirsiniz.

Ekran Resmi 2018-05-11 13.37.18

Google Analytics Enhanced Ecommerce Entegrasyonu

Ziyaretçilerin hangi kategorileri tercih ettiği, ürünleri hangi kategorilerden eklediği, sepete eklediği ürünlerin ne kadarının satışa döndüğü, satın alma adımları sırasında hangi ödeme yöntemlerinin tercih edildiği, hangi adımdan terkettiği gibi verileri görebiliyoruz.

if_empty-delete-remove-shopping-cart_532806

Terk Edilen Sepetleri Analiz

E-Ticaret siteleri açıldığından beri, site sahiplerinin yaşamış olduğu en büyük problem hiç kuşkusuz müşterinin ürünü sepetine atıp, satın alım yapmadan siteyi terk etmeleri.
Müşterilerinizin hangi adımda sepeti terk ettiğini analiz etmeniz, müşteri davranışlarını anlamanıza ve
siparişlerinizi arttırmanıza yardımcı olacaktır, Örneğin
Kargo / Ödeme Tipi Seçimi nde terk edilen sepetlerin fazla olması, kullanıcıları sitenizdeki kargo ücretini yüksek bulduğu anlamına gelebilir

if_2_940993

Google ADS Reklam Yönetimi

Tematicaret sertifikalı Google Partneridir. Adwords reklamlarını yönetme konusunda akreditedir.

 

if_creditcard_1055079

Hazır Sanal POS Modülleri

Tematicaret alternatif ödeme altyapılarını destekler. Tek kanaldan tüm bankalara taksit yapmak artık çok kolay. Anlaşmalı olduğumuz altyapılar; iPara, Payu, Iyzico, Paytr, Parampos, Papara, Paynet, Hepsipay

1200x630bb

Mağazanıza Ücretsiz Canlı Destek

Sanal mağazanıza ücretsiz canlı destek sistemi ekleyebilirsiniz. Tawk.to uygulamasını diğerlerinden ayıran en önemli özellikleri, uygulamanın temel özelliklerinin tamamen ücretsiz olması, IOS ve ANDROİD uygulamalarının olması, birden fazla eticaret sitesi ve sayfayı bağlanması ve Türkçe olmasıdır.